Panasonic świętuje 10. urodziny eneloop

W listopadzie 2015 roku firma Panasonic rozpoczyna specjalną „rocznicową” kampanię z okazji 10-lecia akumulatorów eneloop. Kampania potrwa do 31 marca 2016 r. Na tę okazję firma Panasonic przygotowała serwis WWW dostępny w co najmniej 13 językach dla wszystkich użytkowników, w tym także dla osób niepełnosprawnych. W serwisie można znaleźć przydatne porady, wskazówki i informacje historyczne, a także wziąć udział w wyjątkowej loterii. Każdy ze 100 zwycięzców otrzyma nagrodę w postaci własnego rysunku zmienionego w miękką maskotkę. W krajach, w których sprzedawane są akumulatory eneloop, odbędzie się kilka imprez.

Zasięg marki eneloop stale się zwiększa: do końca marca 2016 roku liczba krajów, w których oferowane będą akumulatory eneloop, wzrośnie do co najmniej 80. Akumulatory eneloop to synonim zrównoważonego, ekologicznego stylu życia. Są od razu gotowe do użytku bez konieczności wstępnego ładowania, po 10 latach zachowują nawet 70% pierwotnej pojemności i można je ładować nawet 2100 razy — co oznacza najwyższy w branży wskaźnik powtórnego wykorzystania.

Źródło: www.panasonic-eneloop.eu/pl/news/

10 urodziny Eneloop
Eneloop Authorised Dealer


Zapraszamy do zakupów
w hurtowni internetowej
www.hurt.com.pl

hurt.com.pl - importer i dystrybutor produktów firmy Sanyo


Ta witryna korzysta z plików cookie. W ustawieniach swojej przeglądarki internetowej możesz w każdym momencie wyłączyć ten mechanizm. W celu uzyskania dodatkowych informacji na ten temat zobacz informacje o cookies.
OK, zamykam